UR JAWOR
Dołącz do nas!

Osiągnięcia naszych klubowiczów

ROK 2022

Brązowy medal

W Mistrzostwa Dolnego Śląska Agata Józefowska zajęła III miejsce w konkurencji Kdw leżąc.

ROK 2021

Wicemistrz Europy!

Prezes klubu Rafał Sokołowski w zawodach Long Range European Championships 2021 w konkurencjach historycznych,  wywalczył tytuł podwójny Vice Mistrza Europy w drużynie z Daniel Babiarz . Dodatkowo w konkurencji na 100 m w kat. Karabinu historycznego open 3 miejsce. 💪🏅🏆😁. W generalnej klasyfikacji historyk militarny 6 .Jest rewelacyjnie. GRATULUJEMY!!

III miejsce

Puchar Polski 2021 na 300m w kategorii kdw 60 leżąc nasza zawodniczka Agata Józefowska zajęła  III miejsce z wynikiem 582 pkt. GRATULUJEMY!

Mistrz Polski

Tomasz Badura Mistrzem Polski na 800 m w klasie Sniper Open 2021 🙂 Piąte miejsce w klasyfikacji łącznej w trójboju Sniper Open 🙂. BRAWO!

Wicemistrz Polski

Daniel Babiarz wrócił z tarczą z Mistrzostw Polski Long Range z tytułem vice mistrza Polski indywidualnie, mistrza Polski drużynie razem z Rafał Sokół oraz z dwoma medalami brązowymi za dystanse w klasie history. SUPER!!!

Brązowy medal

Lilianna Badura zdobyła brązowy medal MISTRZOSTW POLSKI LONGRANGE 2021  na poligonie w Orzyszu, i drugi brązowy zespołowo z Tomaszem Badurą, oba w klasie standard 🎯🤩 BRAWO!!

I miejsce

Zawodnik JKS UR Robert Feliński z karabinem Partizan Wizna otrzymał Dyplom i Puchar za zajęcie 1 miejsca w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Strzelaniu Długodystansowym SNAJPER Nowa Dęba 2021 w konkurencji 1200 m Magnum

 

III miejsce

Lilianna Badura zajęła II miejsce w F-Class 2021 w klasie FT/R. BRAWO!

Wicemistrzyni Dolnego śląska

Agata Józefowska zdobyła wicemistrzostwo Dolnego Śląska   w konkurencji karabin sportowy 50m.

Brązowy medal

Na dystansie 1100 m – klasa F/TR LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2021 Lilianna Badura zdobyła brązowy medal.  SUPER!